wyślij
Kino

Jak najdalej stąd

Dla młodzieży, Dla dorosłych

Nowy film reżysera świetnie przyjętego debiutu "Cicha noc" to to słodko-gorzka analiza poplątanych relacji rodzinnych. W rolach głównych po raz pierwszy na dużym ekranie Zofia Stafiej, Kinga Preis oraz Arkadiusz Jakubik

Seanse: 2.10 - 8.10.2020

reżyseria: Piotr Domalewski
scenariusz: Piotr Domalewski

kraj produkcji: Irlandia/ Polska
rok produkcji: 2020
czas trwania: 2 godz.

gatunek: komedia obyczajowa
premiera: 2 października 2020 (Polska) / 2 października 2020 (świat)
obsada: Zofia Stafiej, Arkadiusz Jakubik, Tomasz Ziętek, Kinga Preis

Film od 15 lat

Wersje: 2D PL


O filmie:

Ola to zbuntowana nastolatka, która marzy o własnym samochodzie i większej życiowej samodzielności. Niespodziewane i tragiczne wiadomości z Irlandii, gdzie od lat pracuje jej ojciec, sprawiają, że wyrusza sama w daleką podróż. Los przeznacza jej nie lada wyzwanie – w imieniu rodziny ma sprowadzić ciało zmarłego do Polski.

 


Bilety:

Wersja 2D Sala Duża:

  • 18 zł normalny,
  • 16 zł ulgowy - dla dzieci i młodzieży do 16 r.ż., posiadaczy Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny (1 bilet na 1 kartę), emerytów i rencistów
  • 13 zł dla studentów do 26 r.ż.

Wersja 2D Sala Kameralna:

  • 15 zł normalny,
  • 13 zł ulgowy - dla dzieci i młodzieży do 16 r.ż., studentów do 26 r.ż., posiadaczy Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny (1 bilet na 1 kartę), emerytów i rencistów.

Od października 2019 dla studentów do 26 roku życia obowiązują ulgi na zakup biletów do kina. Centrum Sztuki Mościce zastrzega sobie prawo do sprawdzania dokumentów upoważniających do ulg, dlatego osoby kupujące bilety przez internet proszone są w momencie przybycia na wydarzenie w CSM o posiadanie przy sobie legitymacji.

 


Nowy regulamin Kina Millennium dostępny TUTAJ

Jak najdalej stąd
Podziel się:
Jak najdalej stąd
Jak najdalej stąd
Jak najdalej stąd
29.09.2020 13:55

Edukacja kulturalna

Poznaj naszą ofertę warsztatów i prelekcji. Dla dzieci i dla dorosłych.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.