Kalendarium

Kalendarz:
30.12 Sobota
06.01 Sobota

Koncert Noworoczny - Gala Operetkowa

Muzyka rozrywkowa, Muzyka klasyczna

Styczniowe niebo, usiane gwiazdami, roziskrzone blaskiem – czyż nie przypomina sali koncertowej, pełnej reflektorów, błyszczących kostiumów, gdzie na scenie prezentują się prawdziwe gwiazdy?

28.01 Niedziela

"Przesyłka z zaświatów" - spektakl komediowy

Komedie

„Przesyłka z zaświatów” to pełna humoru i wzruszeń komedia o przyjaźni „na wieki” w reż. Cezarego Żaka. W obsadzie: Kinga Preis, Katarzyna Żak, Katarzyna Kwiatkowska, Justyna Ducka i Kuba Gąsowski.

11.12 Poniedziałek

Babski Poniedziałek - To właśnie miłość. 20 rocznica

Babskie poniedziałki

Wielki powrót „To właśnie miłość” na srebrne ekrany w 20 rocznicę premiery! Najukochańsza komedia świąteczna na grudniowym Babskim Poniedziałku!

28.12 Czwartek

Hej kolęda, kolęda... - Mościce kolędują

Dla dzieci, Muzyka klasyczna, Wydarzenia plenerowe

04.12 - 31.12

RED GALLERY - odsłona grudniowa

Red Gallery

W grudniu zapraszamy do obejrzenia pracy Bashki.

14.01 Niedziela

"Kryształowa Królowa Śniegu" - spektakl dla dzieci

Teatr Młodych Widzów

Muzyczny spektakl wzbogacony efektami multimedialnymi oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania.

25.01 - 27.01

Akademia Małego Lekarza - warsztaty medyczne dla dzieci

Warsztaty

Misją Akademii Małego Lekarza jest zarówno rozwijanie pasji do nauk medycznych, jaki pokazywanie, że „białe fartuchy” nie muszą przerażać!

09.12 - 10.12

Kino przyjazne sensorycznie - Kicia Kocia pod choinkę

Kino przyjazne sensorycznie

Pora na zimowe spotkanie z Kicią Kocią na wielkim ekranie! Wspólnie odwiedzimy bibliotekę, wsiądziemy do pociągu i pobawimy się w śniegu! Co jeszcze czeka naszą sympatyczną bohaterkę?

11.12 Poniedziałek

Millennium Studio - Niewierni w Paryżu

Millennium Studio

Twórca nagrodzonych Oscarami filmów: „O północy w Paryżu”, „Vicky Cristina Barcelona”, „Annie Hall”, Woody Allen, wraca do Europy, gdzie jeszcze raz zabierze widzów do najromantyczniejszego miasta świata!

08.12 - 13.12

Najpiękniejsze Święta

Familijne, Dla młodzieży

Mała, urocza dziewczynka wprowadza magię świąt do osady i uświadamia wszystkim, że życie jest najpiękniejsze, kiedy można je dzielić z innymi.

18.12 Poniedziałek

Millennium Studio - Horror Story

Millennium Studio

„Horror Story” to przewrotna komedia o odnajdywaniu się w świecie pełnym nonsensów i złudnych marzeń, które rozpadają się na kawałki w oparach absurdu i pragnienia miłości.

15.12 - 21.12

Nóż w nocnej ciszy

Dla młodzieży, Dla dorosłych

Czasami jednak lepiej, gdy życzenia się nie spełniają…

08.12 - 21.12

Kicia Kocia pod choinkę

Familijne

Pora na zimowe spotkanie z Kicią Kocią na wielkim ekranie! Wspólnie odwiedzimy bibliotekę, wsiądziemy do pociągu i pobawimy się w śniegu! Co jeszcze czeka naszą sympatyczną bohaterkę?

01.12 - 21.12

Trolle 3

Familijne

Przygotujcie się na pełen akcji i gwiazd, niezwykły zjazd rodzinny w nowym rozdziale przebojowej muzycznej serii DreamWorks Animation: Trolle 3.

10.12 - 28.12

Wonka

Dla młodzieży

O tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką...

22.12 - 04.01

Aquaman i Zaginione Królestwo

Dla młodzieży, Dla dorosłych

Aquaman zawiera niełatwy sojusz, aby chronić Atlantydę i cały świat przed zniszczeniem.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.