wyślij
Kino

Klara Muu!

Familijne

Historia młodej, uroczej krówki Klary, która pragnie zostać sławną gwiazdą muzyki. Kiedy trafia prosto z dużego miasta na farmę swojego ojca, czekają ją tam nie lada wyzwania!

Seanse: 10.07 - 16.07.2020

reżyseria: L. I. Osvoll
scenariusz:
Anne Elvedal

kraj produkcji: Norwegia
rok produkcji: 2020
czas trwania: 1 godz. 16 min.

gatunek: familijny
premiera: 19 czerwca 2020 (Polska) / 19 października 2018 (świat)
tytuł oryginalny:
Kutoppen

Film od 5 lat

Wersje: 2D dubbing PL


Bilety: 10 zł

wersja 2D Sala Kameralna

O filmie:

Klara – młoda i bardzo ambitna krowa – chce być gwiazdą! Marzy o sławie i karierze piosenkarki, chce pójść w ślady taty – gwiazdy rocka, którego od dawna nie widziała. Niestety, Klara nie ma szczęścia w konkursach talentów… Kiedy po kolejnym nieudanym występie zrezygnowana wraca do domu, znajduje list z zaproszeniem na Bydlęce Wzgórze. Krówka bez zastanowienia wyrusza w podróż na wieś, by spotkać się z ojcem. Wychowaną w mieście Klarę czeka tam wiele wyzwań, a najważniejszym okaże się ocalenie farmy taty przed chciwym biznesmenem. Bohaterka zdobędzie nowych przyjaciół, będzie musiała wykazać się nie lada pomysłowością, a przy tym odkryje w sobie talenty, o jakich nie miała pojęcia! O Klarze zrobi się głośno, ale z zupełnie innego powodu, sława może przecież przejawić się na wiele różnych sposobów

 


 

 

Nowy regulamin Kina Millennium dostępny TUTAJ

Klara Muu!
Podziel się:
Klara Muu!
07.07.2020 15:59
Klara Muu!
Klara Muu!

Edukacja kulturalna

Poznaj naszą ofertę warsztatów i prelekcji. Dla dzieci i dla dorosłych.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.