wyślij
Kino

Czworo dzieci i Coś

Familijne

To będzie wspaniały początek wakacji! Pełna przygód ekranizacja powieści Jacqueline Wilson o współczesnej rodzinie i dziecięcych marzeniach, które od zawsze pozostają takie same.

Seanse: 3.07 - 9.07.2020

reżyseria: Andy De Emmony
scenariusz:
Simon Lewis

kraj produkcji: Wielka Brytania
rok produkcji: 2020
czas trwania: 1 godz. 50 min.

gatunek: familijny
premiera: 3 lipca 2020 (Polska) / 3 kwietnia 2020 (świat)
tytuł oryginalny:
Four Kids and It
obsada: Matthew Goode ("Downton Abbey", "Gra tajemnic"), Paula Patton ("Mission: Impossible - Ghost Protocol"),
Michael Caine ("W starym dobrym stylu", "Iluzja")

Film bez ograniczeń wiekowych

Wersje: 2D dubbing PL


Bilety:

Wersja 2D Sala Kameralna:

  • 15 zł normalny,
  • 13 zł ulgowy - dla dzieci i młodzieży do 16 r.ż., studentów do 26 r.ż., posiadaczy Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny (1 bilet na 1 kartę), emerytów i rencistów.

Od października 2019 dla studentów do 26 roku życia obowiązują ulgi na zakup biletów do kina. Centrum Sztuki Mościce zastrzega sobie prawo do sprawdzania dokumentów upoważniających do ulg, dlatego osoby kupujące bilety przez internet proszone są w momencie przybycia na wydarzenie w CSM o posiadanie przy sobie legitymacji.

O filmie:

Alice i David właśnie zamierzają wziąć ślub i zabierają czwórkę dzieci na wspólny wyjazd, by im o tym powiedzieć. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że dzieci niekoniecznie za sobą przepadają. Róża uwielbia czytać a jej młodszy brat Robert to nieco gapowaty wrażliwiec. Oboje woleliby trochę spokoju, ale starsza "przyszywana" siostra Psujka ciągle im przeszkadza. Jedyną osobą, która łączy tę skłóconą trójkę jest Magdalenka, młodsza córeczka Alice

Pierwsze wspólne wakacje zapowiadają się jako ciąg kłótni i nieporozumień, aż do dnia pikniku, kiedy dzieci znajdują na plaży magiczne i bardzo zrzędliwe…COŚ. Piaskoludek - bo tak się nazywa zabawna kudłata istota - ma niezwykłą moc spełniania życzeń. Zasada jest taka: jedno życzenie dziennie. Piaskoludek je spełni, ale tylko do zachodu słońca. Nieoczekiwanie na ich drodze staje czarny charakter - Tristan, który odkrywa sekret dzieci i chce zdobyć Piaskoludka na własność…

Zapowiada się szalona przygoda, bo życzenia dzieci bywają bardzo zwariowane i wpędzają je w niezłe tarapaty.

 

Nowy regulamin Kina Millennium dostępny TUTAJ

Czworo dzieci i Coś
Podziel się:
Czworo dzieci i Coś
26.06.2020 13:48
Czworo dzieci i Coś
Czworo dzieci i Coś

Babskie poniedziałki

Razem z koleżankami weźcie udział w największym wydarzeniu dla kobiet w regionie.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.