wyślij
Koncerty

ArtFest 2019. Koncert Julii Pietruchy - FOLK it Tour

Art Fest, ArtFest

Zapraszamy na najnowszą trasę koncertową Julii Pietruchy. Artystka ze zmienionym składem i na nowo zaaranżowanymi utworami odwiedzi jesienią Centrum Sztuki Mościce.

Koncert Julii Pietruchy 

15 listopada 2019 r. godz. 20:00

sala widowiskowa

 

FOLK IT! to trasa, podczas której usłyszymy akustyczne wersje utworów z dwóch płyt Julii Pietruchy i przeniesiemy się do jej prywatnego świata, który budują dźwięki ukulele. Będzie intymnie, domowo, folkowo. 

„Na początku było ukulele. Jego dźwięki towarzyszyły mi podczas podróży, w smutku i radości, wypełniały ciszę i uzupełniały śpiewane przeze mnie melodie.

Potem pojawiły się: piano, gitara, perkusja, skrzypce, kontrabas, mandolina, a na końcu puzon. Tak powstał zespół, z którym nagrałam dwie piękne płyty, podróżowałam po Polsce koncertując przez ostatnie 3 lata i zrozumiałam, że muzyka to moja pasja.

Ale przychodzi czas kiedy chce się wrócić do początków - poczuć na nowo ten dreszcz, który czuło się po raz pierwszy siedząc samotnie w pokoju, na dywanie, śpiewając dla samej siebie.

Folk it! Marzenia są po to by je spełniać. Z radością chciałam zaprosić Was na trasę koncertową podczas której po cichu, na spokojnie, z oddechem opowiemy na nowo historie zamknięte w utworach z płyt ParsleyPostcards From the Seaside

 - tak Julia Pietrucha zapowiada swoją najnowszą trasę pt. „ FOLK it! TOUR”.

 

Julii będą na scenie towarzyszyli multiinstrumentaliści, z którymi od nowa zaaranżowała znane dotychczas utwory. Nie zabraknie także niespodzianek - nie tylko tych repertuarowych. 

 

Julia Pietrucha idzie swoją drogą, pełną delikatnych fal i równie subtelnych dźwięków, do których to morskie otoczenie ją inspiruje. Artystka swoją przygodę muzyczną zaczęła od ukulele i śpiewania w ogródku, w podróży lub na plaży. Stamtąd trafiła na scenę Open’era, gdzie skradła serca festiwalowej publiczności. Dziś na swoim koncie ma już dwie wydane własnym sumptem płyty –Parsley oraz Postcards From The Seaside. 

rytmy.pl

 

Julia Pietrucha

Zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley” zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele. Kilka miesięcy po premierze pierwszej płyty Julia przeprowadziła się nad morze, które bardzo szybko stało się dla niej inspiracją do napisania utworów na drugi album „Postcards from the seaside”. Do już dobrze znanych nam instrumentów dołączyła mandolina i puzon. Julia Pietrucha od kilkunastu sezonów z sukcesem koncertuje po Polsce zarażając publiczność swoją energią oraz wyjątkowymi piosenkami.

 

 


Informacje / bilety:

  • Data: 15 listopada 2019 r. godz. 20.00
  • Bilety: 60 zł (normalny), 50 zł (ulgowy), 50 zł (II strefa, pufy)
  • Bilety w cenie 1 zł dla działaczy opozycji antykomunistycznej i osób represjonowanych z powodów politycznych
  • Kasa CSM, godziny otwarcia i kontakt:
    • tel.: 14 633 46 04
    • poniedziałek-piątek: 10:00 - 20:00
    • sobota-niedziela: 15:00 - 20:00

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA - ArtFest 2019. Julia Pietrucha

ArtFest 2019. Koncert Julii Pietruchy - FOLK it Tour
Podziel się:
ArtFest 2019. Koncert Julii Pietruchy - FOLK it Tour
ArtFest 2019. Koncert Julii Pietruchy - FOLK it Tour

Edukacja kulturalna

Poznaj naszą ofertę warsztatów i prelekcji. Dla dzieci i dla dorosłych.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.