wyślij
Festiwale

Afganistan - opowieści o ludziach

Za Horyzont Domu

Od 25 lat Zbyszek Pawlak przemierza Jedwabny Szlak; jest zafascynowany jego mieszkańcami - ich życiem i kulturą. Na kolejnym spotkaniu opowie o obrazach z życia w Afganistanie.

"Afganistan - opowieści o ludziach"

Za horyzont domu

26 kwietnia 2018 r. godz. 19.00

Antresola - miejsca nienumerowane

 

Wojsk koalicji już nie ma, media przekonują o zakończonej wojnie, a rządy zachodnie zapewniają o sukcesie wprowadzanych reform. Pora roku też odpowiednia. Trawa jeszcze nie wyschła, owoce zaczynają dojrzewać, a niebo pokryte jest idealnym błękitem. Zapach kwitnących róż za ogrodzeniem miesza się z zapachem świeżego chleba wyciąganego z pieca w przydrożnych piekarenkach. Podróżnik planuje wyprawę w góry Hindu Kusz, wyjazd do sąsiednich prowincji oraz odwiedziny wiosek, w których przed laty aktywnie pomagał. Zapowiada się ekscytująca podróż po "Nowym Afganistanie"! W dzień jego przylotu w Kabulu dochodzi do największego zamachu terrorystycznego, miasto pogrąża się w chaosie.

 

Zbyszek Pawlak

Od 25 lat Zbyszek Pawlak przemierza Jedwabny Szlak; jest zafascynowany jego mieszkańcami - ich życiem i kulturą. Niespotykane zdarzenia tłumaczy słuchaczom Zachodniego Świata. Przez ponad 10 lat mieszkał i pracował w Środkowej Azji, biorąc udział w licznych projektach edukacyjnych i humanitarnych.

 


Informacje / Bilety:

  • Data: 26 kwietnia 2018 r., godz. 19:00
  • Bilety: 15 zł
  • Antresola: miejsca nienumerowane
  • Sprzedaż i informacje: Kasa CSM - tel. 14 633 46 04
  • Rezerwacja biletów ważna 3 dni

 

zhd-partnerzy

Afganistan - opowieści o ludziach
Podziel się:
Afganistan - opowieści o ludziach
Afganistan - opowieści o ludziach
Afganistan - opowieści o ludziach

Babskie poniedziałki

Razem z koleżankami weźcie udział w największym wydarzeniu dla kobiet w regionie.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.