wyślij
Spektakle

I LOVE YOU, a teraz się zmień - spektakl z Katarzyną Żak, Elżbietą Romanowską, Rafałem Królikowskim i Robertem Rozmusem

Komedie

I LOVE YOU to komedia dla singli i żonatych z muzycznym akcentem! Dla pozostających w nieformalnych związkach i rozwodników. Dla wszystkich, którzy byli, są lub będą w parze.

I LOVE YOU, a teraz się zmień

spektakl

22 stycznia 2023, godz. 16:00 i 19:00

 

 

I LOVE YOU to komedia dla singli i żonatych z muzycznym akcentem. Dla pozostających w nieformalnych związkach i rozwodników. Dla wszystkich, którzy byli, są lub będą w parze. Dla tych, którzy chcieliby być i dla tych, którzy nigdy więcej, za żadne skarby nie chcą się już zakochać!

I LOVE YOU to spektakl, który wyjaśnia co pcha nas do bycia w związku. Jak wiele jesteśmy w stanie zrobić by powiedzieć i usłyszeć te dwa magiczne słowa: KOCHAM CIĘ!

I LOVE YOU to wartka akcja, świetna oprawa muzyczna, aktorskie metamorfozy, błyskotliwe dialogi i przebojowe piosenki zapewnią widzom rozrywkę na najwyższym poziomie!

I LOVE YOU to gwiazdorska obsada: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus. Aktorom towarzyszą znakomici muzycy.

 

 • Występują: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus
 • Reżyseria: Mariusz Kiljan  
 • Tłumaczenie: Bartosz Wierzbięta 
 • Scenografia: Wojciech Stefaniak 
 • Kostiumy: Sylwester Krupiński 
 • Choreografia: Anna Głogowska
 • Muzyka: Jimmy Roberts
 • Plakat: Grzybowska / Grzegorz Grodner

Producent: Agencja Artystyczna Certus 

 


Recenzje:

"W szeregu zabawnych scenek i przebojowych piosenek spektakl opowiada o miłosnych wzlotach i bolesnych upadkach. O uniesieniach, porażkach i mozolnych poszukiwaniach idealnego partnera. A także o tym co się dzieje, kiedy się wreszcie uda znaleźć kogoś na stałe. Czy teraz wreszcie zaczyna się sielanka? Nic bardziej błędnego. Życie we dwoje to nieustanna próba sił i charakterów, odwieczne spory o rozrzucone skarpetki i niepotrzebne zakupy. Jak śmieszne wydają nam się te sytuacje kiedy spojrzymy na nie z dystansu..."

Jeden z najlepszych spektakli komediowych ostatniego sezonu. Opowieści o prawdziwym życiu w komediowej odsłonie. Genialnie zagrany przez doborową obsadę. I LOVE YOU, to trzeba zobaczyć!".

„I LOVE YOU" to spektakl muzyczny grany z sukcesami Off Brodway od 15 lat. Wielokrotnie nagradzany i wystawiany z sukcesami na całym świecie od Nowego Yorku przez Londyn, Pekin aż po Tajpei.
Został przetłumaczony na 13 języków, w tym hebrajski, hiszpański, duński, węgierski, czeski, japoński, koreański, włoski, portugalski, niemiecki, fiński, chiński i norweski.
A dziś doczekaliśmy się polskiej adaptacji dokonanej przez jednego z najlepszych polskich tłumaczy Bartosza Wierzbiętę."

 


Informacje / bilety:

 • Data: 22 stycznia 2023, godz. 16:00 i 19:00
 • Miejsce: sala widowiskowa
 • Bilety: 120 zł (normalny), 100 zł (ulgowy i miejsca boczne), 90 zł (pufy)
 • Bilety zakupione online nie podlegają zwrotowi.
 • Bilety grupowe, w cenie ulgowej, obowiązują przy zakupie minimum 10 biletów.
 • Kasa CSM, godziny otwarcia i kontakt:
  • tel.: 14 633 46 04, mail: kasa@csm.tarnow.pl
  • poniedziałek - piątek - 10:00 - 20:00
  • sobota - niedziela - 15:00 - 20:00

Spektakl "Prezent urodzinowy" Teatru Capitol

12 marca 2023

Sprzedaż biletów wkrótce.


Uważaj, o czym zamarzysz, nim zdmuchniesz świeczkę urodzinową!  

Ta komedia niezaplanowanych sytuacji, może zdarzyć się  naprawdę, gdy fantazja zacznie wodzić bohaterów na pokuszenie....

Dwa bliźniacze apartamenty luksusowego hotelu, sąsiadujące przez ścianę jak w lustrzanym odbiciu, mogą pomieścić nawet najbardziej ekscentryczny zestaw Gości: skłócone małżeństwo w separacji, włoskiego kelnera, który Włochem jest lub bywa, urzędnika państwowego czekającego na skandaliczny Prezent Urodzinowy, parę nieśmiałych samotnych serc umówionych przez biuro matrymonialne...

Drogi Widzu – nie spuszczaj ich z oka i pozostań czujny w obu pokojach naraz do ostatniej minuty. Każdy komiczny niuans zagrany jest z niezwykłą precyzją i humorem przez gwiazdorską obsadę aktorów znanych jako mistrzów humoru, pod czujną wodzą reżyserską Jerzego Bończaka.

I LOVE YOU, a teraz się zmień - spektakl z Katarzyną Żak, Elżbietą Romanowską, Rafałem Królikowskim i Robertem Rozmusem
Podziel się:
I LOVE YOU, a teraz się zmień - spektakl z Katarzyną Żak, Elżbietą Romanowską, Rafałem Królikowskim i Robertem Rozmusem
I LOVE YOU, a teraz się zmień - spektakl z Katarzyną Żak, Elżbietą Romanowską, Rafałem Królikowskim i Robertem Rozmusem
I LOVE YOU, a teraz się zmień - spektakl z Katarzyną Żak, Elżbietą Romanowską, Rafałem Królikowskim i Robertem Rozmusem
I LOVE YOU, a teraz się zmień - spektakl z Katarzyną Żak, Elżbietą Romanowską, Rafałem Królikowskim i Robertem Rozmusem

Edukacja kulturalna

Poznaj naszą ofertę warsztatów i prelekcji. Dla dzieci i dla dorosłych.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.