wyślij
Edukacja

Zapisy na zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży

Artystyczna

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 9 lat na wspólną przygodę z teatrem - trwają zapisy na zajęcia teatralne!

Zapisy na na zajęcia teatralne

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 9 lat na wspólną przygodę z teatrem!

 

Na warsztatach będą próbowali stworzyć świat pełen kolorów, fantazji, nieoczywistości, pełen życia, poezji ukrytej w codzienności. Celem jest, żeby dzieci i młodzież zaczęły zauważać, że świat wokół nich cały jest przesiąknięty poezją, żeby oderwać ich od świata pełnego brutalnych gier czy komputerowych zerojedynkowości, żeby pokazać, że istnieje cała gama barw, faktur, że nie wszystko jest takie jak to widzimy na pierwszy rzut oka.  Damy narzędzia do nie-nudzenia-się i pokażemy, że nawet jak teoretycznie nic się nie dzieje to właśnie się dzieje, wystarczy być uważnym.
W ramach warsztatów uczestnicy zapoznają się z podstawami improwizacji teatralnej, dramy, roli muzyki i plastyki w teatrze. Poznają jakie znaczenie ma w teatrze słowo oraz cisza.

W planie wizyty w teatrze i spotkania z aktorami.


Zapisy: tel. 14 633 46 11

Planowane rozpoczęcie: po zebraniu się grupy


 

 Prowadząca:

Monika Wenta, aktorka teatru w Tarnowie, autorka scenariusza do spektaklu "Jaś i Małgosia", tłumaczka z języka francuskiego książki "Próbowałam już wszystkiego" Isabelle Filliozat. 1/3 składu Aniołki Solskiego. Frankofilka. Miłośniczka kotów, literatury i flamenco.

 

 

 

 

 

 

Zapisy na zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży
Podziel się:

Babskie poniedziałki

Razem z koleżankami weźcie udział w największym wydarzeniu dla kobiet w regionie.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.