Babski Poniedziałek

7 urodziny!
8 marca

Koncert Oratoryjny

Chór i Orkiestra Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie
1 października

Fotorelacje

Świerczkowiacy Papieżowi

data

18 / 10 / 2020

Świerczkowiacy Papieżowi
Świerczkowiacy Papieżowi - Kobiety w strojach ludowych tańczą w parach z mężczyznami w pomarańczowych strojach ludowych, którzy mają schowaną jedną rekę za plecy. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Kobiety i mężczyźni tańczą w strojach ludowych trzymająć się za ręce w górze. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Kobiety w kolorowych strojach ludowych tańczą i śpiewają na scenie. Obok i za nimi tańczą i grają meżczyźni w ludowych strojach. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Męźczyzna w słuchawkach na uszy patrzy w komputer na którym nagrywany jest występ. Na scenie kobiety i męźczyźni tańczą w strojach ludowych. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Kobiety i mężczyźni tańczą na scenie w historycznych strojach. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Kobiety wraz z mężczyznami tańczą w parach, trzymając się za jedną ręke. Ubrani są w historyczne stroje. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Mężczyzna w stroju historycznym uśmiecha się i patrzy na kobietę, która jest zwrócona do niego. Kobieta ubrana jest w czerwony strój. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Uśmiechnięte kobiety i mężczyźni tańczą w parach, trzymając się za jedną rekę. Ubrani są w historyczne stroje. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Dwie kobiety w jasnych strojach trzymają za ręce dwóch mężczyzn w historycznych strojach. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Uśmiechnięta kobieta w zielonym stroju trzyma za ręce dwóch mężczyzn w strojach historycznych. Za nimi tańczą kobiety wraz z męźczyznami. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Pary ustawione są jedne za drugą. Kobiety i mężczyźni ubrani są w stroje ludowe. Niektórzy kłaniają się w stroę widowni. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Kobiety z w strojach ludowch tańczą wraz z mężczyznami rówież ubranymi w stroje ludowe. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Kobieta w stroju ludowym uśmiecha się do mężczyzny, który z nią tańczy. Za nimi tańczy kolejna para. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Mężczyźni w strojach ludowych stoją i śpiewają, a także podnoszą jedną ręke do góry. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Siedem kobiet w strojach ludowych trzyma swoje ręca na pasie i śpiewa. Za nimi mężczyźni grają na instrumentach. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Mężczyźni w strojach ludowych podnoszą jedną nogę do góry i dwie ręce. Za nimi męźczyźni grają na instrumenatch. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Kobiety wraz z mężczyznami w strojach ludowych tańczą w parach. Kobiety są podnoszoe przez męźczyzn. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Kobiety i męźczyźni ubrani w stroje ludowe siedzą i grają na róznych instrumentach. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Mężczyźni w strojach ludowych podnoszą jedną nogę do góry, jak rówiez ręke i trzymają w niej czarny kapelusz.
Świerczkowiacy Papieżowi - Czterech mężczyzn na scenie w stroju ludowym. Jeden z nich śpiewa, wyciąga ręce i trzyma w jedenj czarny kapelusz. Pozostali stoją w różnych miejscach na scenie. Za nimi widać zespól grający na instrumentach. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Mężczyźni w strojach ludowych wyciągają jedną ręke do góry i trzymają w niej kapelusz. Za nimi zespół grający na instrumentach. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Dwunastu mężczyzn stoi w rzędzie i trzyma się za placy. Na dwoch końcach męźczyźni mają podniesioną jedną ręke do góry. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Mężczyźni w granatowych, ludowych strojach stoją tyłem i podnoszą jedną rękę do góry. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Kobieta w parze z mężczyzną tańczą w strojach ludowych. Kobieta trzyma męźczyznę za ramię i ma podniesioną jedną nogę. Męźczyzna obejmuję kobietę w talii. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Mężczyźni oraz kobiety w strojach ludowych wpólnie tańczą. Kobiety trzymają swoje ręce na talii i obracają się. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Kobiety wraz z mężczyznami w kolorowych strojach ludowych stoją w trzech rzędach. Rece mają założone za siebie. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Kobiety wraz z mężczyznami w kolorowych strojach ludowych stoją w trzech rzędach. Ręce mają założone za siebie. Za nimi widać orkiestrę grającą na różnych instrumentach. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Kobiety wraz z mężczyznami stoją w trzech rzędach na scenie. Ręce mają założone za siebie. Przed sceną kobieta ubrana na czarno trzyma w górze ręce. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Kolorowa spódnica na scenie. Przed sceną kobieta ubrana na czarno z rękami u góry. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Sześć kobiet ubarnych w kolorowe stroje ludowe i wianki na głowie stoją w jednym rzędzie i śpiewają. Na końcu stoi męźczyzna w stroju ludowym. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Kolorowe spódnice strojów ludowych wraz z czarnymi wysokimi butami. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Po dwóch stronach sceny znajdują się kobiety i mężczyźni w trzech rzędach. Wszyscy ubrani są w stroje ludowe i mają ręce założone za siebie. Za nimi jest zespól grający na różnych instrumentach. Na ekranie wyświetlony jest wizerunek Matki Boskiej. 
Świerczkowiacy Papieżowi - W trzech rzędach stoją kobiety i męźczyźni, ubrani są w stroje ludowe. Ręce mają założone za siebie. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Trzech mężczyzn przedstawionych od boku, ubranych w stroje ludowe. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Po dwóch stronach sceny znajdują się kobiety i mężczyźni w trzech rzędach. Wszyscy ubrani są w stroje ludowe i mają ręce założone za siebie. Za nimi jest zespól grający na różnych instrumentach. Na ekranie wyświetlony jest Jan Paweł II.
Świerczkowiacy Papieżowi - Po dwóch stronach sceny znajdują się kobiety i mężczyźni w trzech rzędach. Wszyscy ubrani są w stroje ludowe i mają ręce założone za siebie. Za nimi jest zespól grający na różnych instrumentach. Na ekranie wyświetlony jest Jan Paweł II w górach. 
Świerczkowiacy Papieżowi - W rzędzie na przemian stoją i trzymają się za talię kobiety i mężczyźni ubrani w stroje ludowe. Na środku znajduje się Lajkonik. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Lajkonik tańczy na scenie a za nim kobiety i mężczyźni w strojach ludowych. 
Świerczkowiacy Papieżowi - Na scenie stoi kobieta trzyma w rękach książke i patrzy w nią. Na ekranie wyświetlony jest Jan Paweł II, a obok napis ,,Świerczkowiacy Papieżowi"
Świerczkowiacy Papieżowi - Kobieta czyta coś z ksiązki, za nią wyświetlony na ekraie jest Jan Paweł II.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.