Babski Poniedziałek

7 urodziny!
8 marca

Koncert Oratoryjny

Chór i Orkiestra Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie
1 października

Fotorelacje

Za horyzont domu. Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady.

data

15 / 10 / 2020

Za horyzont domu. Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady.
Za horyzont domu. Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady. - Kobieta w maseczce dezynfekuje dłonie. Za nią stoi mężczyzna maseczce. W tle widać schody.
Za horyzont domu. Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady. - Kobieta w maseczce podpisuje książkę. Przed nią stoją kobieta i mężczyzna w maseczkach.
Za horyzont domu. Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady. - Kobieta w niebieskiej bluzce rozmawia z siedzącą naprzeciwko niej parą. Na ekranie wyświetla się zdjęcie pary, oraz napis: ,,Bienvenue a - Welcome to Vancouver"                                                   
Za horyzont domu. Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady. - Kobieta i mężczyzna siedzą obok siebie. Kobieta mówi do mikrofonu.
Za horyzont domu. Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady. - Mężczyzna i dziewczynka w maseczkach siedzą na widowni. W tle reszta publiczności.
Za horyzont domu. Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady. -  Kobieta w niebieskiej bluzce siedzi i mówi do mikrofonu patrząc w obiektyw.
Za horyzont domu. Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady. - Kobieta w niebieskiej bluzce rozmawia z parą siedzącą naprzeciwko niej.
Za horyzont domu. Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady. -  Ludzie w maseczkach siedzą na widowni.
Za horyzont domu. Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady. - Ludzie w maseczkach siedzą na widowni
Za horyzont domu. Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady. - Kobieta i chłopiec w maseczkach siedzą na widowni.
Za horyzont domu. Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady. - Kobieta i mężczyzna siedzą obok siebie. Mężczyzna mówi do mikrofonu. Na ekranie wyświetla się zdjęcie kół i rejestracji.
Za horyzont domu. Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady. - Kobieta i mężczyzna siedzą obok siebie. Kobieta mówi do mikrofonu. Na ekranie wyświetla się zdjęcie kobiety i mężczyzny na plaży.
Za horyzont domu. Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady. - Kobieta i mężczyzna siedzą obok siebie. Mężczyzna mówi do mikrofonu trzymając w dłoni plastikową figurkę.
Za horyzont domu. Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady. - Kobieta w niebieskiej bluzce rozmawia z parą siedzącą naprzeciwko niej.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.