wyślij
Edukacja

Rozstrzygnięcie konkursu mikołajkowego

Wykład

Rozstrzygnięcie konkursu mikołajkowego

 

Wszyscy, którzy wzięli udział w zabawie mikołajkowej Centrum Sztuki Mościce, będą obdarowani. Każdy kto w komentarzu pod specjalnie opublikowanym postem na fb naszej instytucji wkleił zdjęcie swoje lub bliskich na tle świątecznych ozdób przy CSM, otrzyma od Świętego Mikołaja zestaw praktycznych i estetycznych pamiątek.

Będzie je można odbierać w Centrum Sztuki Mościce od wtorku do piątku (od 15 grudnia do 18 grudnia) w godzinach od 9.00 do 15.00 za okazaniem dowodu osobistego. W razie trudności z osobistym pojawieniem się u nas, prosimy o kontakt z zastępcą dyrektora, Anną Banach ( tel. 535 550 070)

Bohaterami zdjęć z bożonarodzeniowymi dekoracjami w tle są zarówno starsi, jak i młodsi. Są fotografie wykonane w dzień, jak i po zmroku. Ich autorami są nie tylko mieszkańcy Mościc, Tarnowa, ale i okolicznych miejscowości, którym mikołajkowa zabawa zaproponowana przez CSM, przypadła do gustu. – Zobaczyliśmy informację zamieszczoną na stronie internetowej oraz na fb. Gdy się ściemniło, przyjechaliśmy z okolic miasta zobaczyć jak pięknie to wszystko wygląda i zrobić sobie zdjęcie. Była frajda dla całej rodziny, a dla dzieci szczególnie – mówi uczestniczka mikołajkowej zabawy.

W konkursie mikołajkowym mogli wziąć udział wszyscy. Nie było żadnych ograniczeń. Niebawem kolejne, grudniowe niespodzianki dla naszych sympatyków. O szczegółach poinformujemy już wkrótce.

Rozstrzygnięcie konkursu mikołajkowego
Podziel się:

Edukacja kulturalna

Poznaj naszą ofertę warsztatów i prelekcji. Dla dzieci i dla dorosłych.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.