wyślij
Edukacja

Synaj.tv i Centrum Sztuki Mościce wspólnie z okazji św. Mikołaja :)

Wykład

Szczegóły akcji poniżej.

Młodzieżowe medium internetowe diecezji tarnowskiej, jak co roku, z okazji przypadającego 6 grudnia ulubionego święta dzieciaków, chce podarować upominki i uśmiech. - Podarunek może otrzymać każdy, kto odpowie poprawnie na pytania zadawane na naszym profilu na Facebook'u lub w trakcie transmisji na żywo, która rozpocznie się w najbliższą niedzielę, o godzinie 18.00 - mówi redaktor naczelna, Klaudia Tarczoń. CSM pomaga nagłośnić akcję za pomocą swoich publikatorów i dodaje niespodzianki od siebie.  
 
Zdaniem inicjatorów akcji mikołajkowej, grudzień bez św. Mikołaja się nie liczy. - Dlatego mimo sytuacji pandemicznej albo właśnie jeszcze bardziej nią zmotywowani, postanowiliśmy zaprosić tego wyjątkowego Gościa do naszego biura i rozdać trochę prezentów. Dziś tak bardzo potrzeba nam radości i wierzymy, że to spotkanie będzie taką małą iskierką, którą możemy podarować innym - dodaje Klaudia Tarczoń. 
 
Celem jest więc przede wszystkim wywołanie uśmiechów na twarzach tych, którzy Synaj.tv towarzyszą za pośrednictwem mediów społecznościowych. Klaudia Tarczoń będzie gościem CSM Studio.
 
 
Synaj.tv i Centrum Sztuki Mościce wspólnie z okazji św. Mikołaja :)
Podziel się:

Edukacja kulturalna

Poznaj naszą ofertę warsztatów i prelekcji. Dla dzieci i dla dorosłych.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.