• Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube
  • Google+
Edukacja

Zmiany w ofercie Centrum Sztuki Mościce

Wykład/Konferencja

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, rosnącą liczbą zachorowań na koronawirusa i wprowadzeniem przez rząd dodatkowych obostrzeń, do połowy listopada, większość wydarzeń zostaje odwołanych lub przełożonych w czasie.

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, rosnącą liczbą zachorowań na koronawirusa i wprowadzeniem przez rząd dodatkowych obostrzeń, do połowy listopada, większość wydarzeń zostaje odwołanych lub przełożonych w czasie. Liczymy, że będą się one mogły odbyć w terminach wiosennych. – Póki co, bieżącą działalność przenosimy nieco do świata wirtualnego. To co będziemy w stanie pokazać online, będzie dostępne w takiej właśnie formie – mówi dyrektor CSM, Anna Chmura. 

W zaplanowanym pierwotnie terminie, czyli 6 listopada, na pewno nie odbędzie się koncert Muzyki Filmowej, a spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem (29 października), zrealizujemy z minimalnym udziałem publiczności, głównie zaś w wersji online.

Ze względu na odwołanie ogólnopolskiej premiery superhitu kinowego – Listy do M4, 9 listopada, w CSM nie będzie także spotkania z cyklu Babski Poniedziałek z zaprezentowaniem tego obrazu. 

Przypominamy, że istnieje możliwość zwrotu pieniędzy za bilety. Odbywa się to za pomocą specjalnych formularzy dostępnych na stronie internetowej Centrum Sztuki Mościce: www.csm.tarnow.pl.

 

https://csm.tarnow.pl/wydarzenie/936,zwrot-pieniedzy-za-bilety-na-wydarzenia-odwolane-lub-przelozone

 

Jest też decyzja, aby począwszy od pierwszych dni listopada br., ze względu na relatywnie niewielkie zainteresowanie, seanse kinowe organizować tylko w jednej sali CSM.

Decyzje w sprawie pozostałych propozycji repertuarowych instytucji będą podejmowane na bieżąco w zależności od sytuacji epidemicznej w Polsce. 

Zmiany w ofercie Centrum Sztuki Mościce

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.