wyślij
Kino

Millennium Studio - Jestem REN

Millennium Studio

Film wielokrotnie nagradzanego na międzynarodowych festiwalach filmowych polsko-norweskiego reżysera Piotra Ryczko. Utrzymany w klimacie kina skandynawskiego thriller psychologiczny z elementami science-fiction to historia tajemniczej Ren...

Millennium Studio
Pojedynczy seans: 10.08.2020 godz. 20:30
Cena: 10 zł

reżyseria: Piotr Ryczko
scenariusz: Piotr Ryczko

czas: 1 godz. 20 min.
kraj produkcji:
Polska
rok produkcji:
2020

gatunek: thriller
premiera: 19 czerwca 2020 (Polska) / 11 października 2019 (świat)
obsada: Marta Król, Marieta Żukowska, Marcin Sztabiński, Janusz Chabior

Film od 15 lat
Wersja: 2D PL 
 


O filmie:

Renata z mężem Janem i synem Kamilem prowadzą pozornie spokojne życie z dala od miasta. Rodzinną sielankę zakłócają jednak epizody, w trakcie których kobieta zachowuje się w dziwny, niepokojący sposób. W relacje pomiędzy wszystkimi wkrada się coraz silniejsza nieufność oraz strach. Po kolejnym niewytłumaczalnym zdarzeniu, gdy ojciec znajduje posiniaczonego syna i gdy ani on ani matka nie chcą powiedzieć co się wydarzyło, Jan namawia wszystkich na wyjazd do ośrodka na wspólną terapię. Gdy w trakcie sesji terapeutycznej wychodzi na jaw, że Renata to tak naprawdę REN – najwyższej klasy android, sprawy jeszcze bardziej się komplikują.

Kim tak naprawdę jest REN i jaką tajemnicę skrywa? Czy jej rodzina jest gotowa na bolesną prawdę? 

 


Millennium Studio:

to stała, comiesięczna oferta dla osób ceniących sobie kino o wysokich walorach artystycznych. Średnio co dwa tygodnie prezentujemy na jednorazowych pokazach filmy, które zostały nagrodzone na festiwalach filmowych, te, które szokują i pobudzają do myślenia oraz te, które trudno znaleźć w repertuarze kina komercyjnego. Wyborem tytułów zajmuje się Łukasz Maciejewski.

 


   

Nowy regulamin Kina Millennium dostępny TUTAJ

 

 

Millennium Studio - Jestem REN
Podziel się:
Millennium Studio - Jestem REN
Millennium Studio - Jestem REN
Millennium Studio - Jestem REN
Millennium Studio - Jestem REN

Millennium Studio

Zawsze wyszukane kino.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.