wyślij
Kino

Millennium Studio - Eastern

Millennium Studio

Szokująca wizja Polski, w której broń jest legalna, obowiązuje prawo krwawej zemsty, a pomiędzy zwaśnionymi rodami trwa wojna.

Millennium Studio
Pojedynczy seans: 27.07.2020 godz. 20:30
Cena: 10 zł

reżyseria: Piotr Adamski
scenariusz: Piotr Adamski / Michał Grochowiak

czas: 1 godz. 18 min.
kraj produkcji:
Polska
rok produkcji:
2020

gatunek: dramat
premiera: 26 czerwca 2020 (Polska) / 13 czerwca 2019 (świat)
Film od 15 lat
Wersja: 2D PL 
 


O filmie:

Polska w niedalekiej przyszłości. Za bramą zamkniętego osiedla, pod okiem monitoringu, toczy się osobliwa gra. Obserwujemy świat, w którym broń jest legalna, naboje można kupić na stacji benzynowej, a życie ludzi reguluje wprowadzony przez państwo bezwzględny kodeks krwi. Dwie dziewczyny zostają wplątane w porachunki między sąsiadującymi rodzinami. Szybko okazuje się jednak, że w takim świecie nikomu nie jest wygodnie. Strach, konieczność wykonania zadania za wszelką cenę i wszechobecna podejrzliwość stają się nie do zniesienia.

Czy możliwe jest odrzucenie zasad rządzących wszechogarniającą kulturą zemsty, pełną przemocy i terroru? Czy jest możliwe wystąpienie przeciw tak ułożonemu systemowi?

 


Millennium Studio:

to stała, comiesięczna oferta dla osób ceniących sobie kino o wysokich walorach artystycznych. Średnio co dwa tygodnie prezentujemy na jednorazowych pokazach filmy, które zostały nagrodzone na festiwalach filmowych, te, które szokują i pobudzają do myślenia oraz te, które trudno znaleźć w repertuarze kina komercyjnego. Wyborem tytułów zajmuje się Łukasz Maciejewski.

 

Millennium Studio - Eastern
Podziel się:
Millennium Studio - Eastern
Millennium Studio - Eastern
Millennium Studio - Eastern
Millennium Studio - Eastern

Edukacja kulturalna

Poznaj naszą ofertę warsztatów i prelekcji. Dla dzieci i dla dorosłych.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.