wyślij
Edukacja

Warsztaty Mini-Lab: Bombki tekstylne

Artystyczna

Prawdziwie świąteczne warsztaty z tworzenia oryginalnych tekstylnych bombek idealnych do powieszenia na domowej choince lub sprezentowania ukochanej osobie.

Bombki tekstylne

3 grudnia 2019 (wtorek)

Czas trwania:
pierwsza grupa 16.30 – 17.30
druga grupa 17:30 - 18:30

 

Świąteczne bombki tekstylne nie są zwykłymi bombkami, które spotykamy na choinkach świątecznych. To specjalnie stworzone przez uczestników bombki na bazie kuli styropianowej oraz różnych materiałów tekstylnych, wstążek i elementów ozdobnych.

Wykorzystane podczas warsztatów materiały sprawią, że nasze bombki będą miłe w dotyku, a wisząc na choince będą kojarzyć się z ciepłą rodzinną atmosferą świąt. Gwarantujemy, że nikt inny nie będzie mieć takich super bombek na choince. Zapraszamy na zajęcia!

 


Warsztaty prowadzone przez animatorów
z Fundacji Pracownia Kreatywna pracowniakreatywna.org  

 

INFORMACJE / BILETY / ZAPISY:

  • Zarezerwuj miejsce pod numerem: 535 550 070 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 16.00) lub mailowo: a.banach@csm.tarnow.pl
  • Ilość miejsc – 15 osób – dzieci od 5 lat – jedna grupa
  • Kup bilet w ciągu 5 dni od rezerwacji – kasa lub przelew.
  • Cena warsztatów: 20 zł (materiały do wykonania warsztatów wliczone w cenę).
  • Rezerwacja bez wykupionego biletu będzie automatycznie anulowana. Nie można zakupić biletu bez wcześniejszej rezerwacji.
Warsztaty Mini-Lab: Bombki tekstylne

Babskie poniedziałki

Razem z koleżankami weźcie udział w największym wydarzeniu dla kobiet w regionie.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.