wyślij
Kino

Anatomia zła

Spotkania z polskim filmem

Comiesięczny cykl projekcji polskich filmów połączony z wprowadzeniem do tematyki i spotkaniem po filmie. W listopadzie widzowie zobaczą "Anatomię zła" reż. Jacka Bromskiego.

Spotkania z polskim filmem - listopad 2017
film: Anatomia zła

21 listopada (wtorek), godz. 18:00, cena biletu: 5 zł
miejsce: sala kameralnareżyseria:
Jacek Bromski
scenariusz: Jacek Bromski

czas: 1 godz. 57 min.
kraj produkcji:
Polska
rok produkcji:
2015

gatunek: thriller
premiera: 
18 września 2015 (Polska) 18 września 2015 (świat)

obsada: Krzysztof Stroiński, Marcin Kowalczyk, Michalina Olszańska, Piotr Głowacki, Andrzej Seweryn, Łukasz Simlat


O filmie:

Płatny zabójca o pseudonimie „Lulek” zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Wkrótce potem prokurator, który kilka lat wcześniej doprowadził do jego aresztowania, składa mu propozycję nie do odrzucenia. W zamian za duże pieniądze, wymazanie kartoteki i możliwość dyskretnego opuszczenia kraju, „Lulek” ma zlikwidować komendanta Centralnego Biura Śledczego. Zabójca angażuje do pomocy Staszka, wydalonego z armii snajpera, który został kozłem ofiarnym nieudanej misji w Afganistanie. Podając się za oficera kontrwywiadu, „Lulek” wmawia mężczyźnie, że został wybrany do zadania specjalnego i jeśli je wykona, dostanie szansę na powrót do wojska. W trakcie przygotowań do zamachu Staszek zaczyna nabierać podejrzeń co do prawdziwych intencji „Lulka”. Tymczasem zleceniodawcy naciskają na przyspieszenie akcji. Rozpoczyna się śmiertelne odliczanie.

 Spotkania z polskim filmem

Cykl spotkań będący okazją do zetknięcia widza z wartościowym, pełnym wrażeń i emocji polskim kinem - nowym i najnowszym. Projekt organizowany od stycznia 2013 roku prowadzony jest przez Mariusza Widawskiego - edukatora filmowego i współpracownika PiSF, lidera Filmoteki Szkolnej.
Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Projekcja każdego filmu poprzedzona jest przygotowaniem widza do kompetentnego, świadomego, ale także krytycznego i ukierunkowanego odbioru dzieła filmowego. Po seansie odbiorcy mają okazję do wzięcia udziału w dyskusji na temat filmu.

Serdecznie zapraszamy na kolejne pokazy w ramach „Spotkań z polskim filmem".

Sprzedaż i rezerwacja biletów: Kasa CSM, tel. 14 633 46 04, ul. Traugutta 1, 33-101 Tarnów

Cena biletu: 5 zł

Anatomia zła
Podziel się:
Anatomia zła
Anatomia zła
Anatomia zła

Millennium Studio

Zawsze wyszukane kino.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.