wyślij
Edukacja

Wspomnienia z wakacji zaklęte w szkle

Artystyczna

Wakacyjne pamiątki schowane do słoiczka ze wspomnieniami!

Wspomnienia z wakacji zaklęte w szkle

17 września 2019

Czas trwania: 16.30 – 17.30

 

Wciąż jeszcze nie oswoiliśmy się z myślą o tym, że czas gorącego lata i leniwego wypoczynku jest już za nami. Dla ciekawych świata dzieciaków, które chciałyby zachować wakacyjne wspomnienia na dłużej, przygotowaliśmy piękne artystyczne warsztaty pod nazwą Wspomnienia z wakacji zaklęte w szkle. Wspólnie będziemy tworzyć słoiczki, w których umieścimy muszelki, perełki, gwiazdy i rozgwiazdy, a następnie zasypiemy je świecącymi brokatami i dżetami, zalewając jednocześnie wodą. Tak stworzony słoiczek będzie się pięknie prezentować po obróceniu go do góry nogami, kiedy to błyszczące elementy będą delikatnie opadać na dno. Słoiczek będzie też doskonale wyglądać po podświetleniu go światłem żarówki.

 

 


Warsztaty prowadzone przez animatorów
z Fundacji Pracownia Kreatywna pracowniakreatywna.org  

 

INFORMACJE / BILETY / ZAPISY:

  • Zarezerwuj miejsce pod numerem: 535 550 070 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 16.00) lub mailowo: a.banach@csm.tarnow.pl
  • Ilość miejsc – 15 osób – dzieci od 5 lat – jedna grupa
  • Kup bilet w ciągu 5 dni od rezerwacji – kasa lub przelew.
  • Cena warsztatów: 20 zł (materiały do wykonania warsztatów wliczone w cenę).
  • Rezerwacja bez wykupionego biletu będzie automatycznie anulowana. Nie można zakupić biletu bez wcześniejszej rezerwacji.
Wspomnienia z wakacji zaklęte w szkle
Podziel się:

Edukacja kulturalna

Poznaj naszą ofertę warsztatów i prelekcji. Dla dzieci i dla dorosłych.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.