wyślij
Koncerty

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Wydarzenia plenerowe

Zaplanuj czas od piątku do niedzieli i poznaj projekty zrealizowane w Twojej okolicy dzięki Funduszom Europejskim. Skorzystaj ze zniżkowych biletów lub darmowych wejściówek, odwiedź miejsca na co dzień niedostępne, wybierz ciekawe warsztaty.

Już po raz szósty instytucje, firmy, gminy i inne podmioty, korzystające ze wsparcia unijnego otworzą drzwi swoich projektów dla mieszkańców. DOFE to największa tego typu akcja zaplanowana na najbliższy (10-12 maja) weekend.
 

W tym roku odbędzie się ponad 800 wydarzeń w całej Polsce.

 

Z tej okazji Centrum Sztuki Mościce przygotowało zaproszenia:

  • spotkanie z prof. Bogusławem Markiem z cyklu "Za horyzont domu", specjalizującym się w nauczaniu niewidomych języka angielskiego. Doświadczeniem dzielił się m.in. w Indiach, Nepalu i Japonii. Jego praca została doceniona przez Królową Elżbietę II, z rąk której odebrał Order Imperium Brytyjskiego.
    Do odbioru 10 zaproszeń na ww. spotkanie - dostępne w kasie CSM od 6.05 na hasło 'Fundusze Europejskie'. Kontakt: 14 633 46 04 kasa@csm.tarnow.pl
     
  • 10 podwójnych zaproszeń do wykorzystania na dowolnie wybrany seans w Kinie Millennium w dniach 10 - 12.05.2019 - dostępne w kasie CSM od 6.05 na hasło 'Fundusze Europejskie'. Kontakt: 14 6334604 kasa@csm.tarnow.pl

 

Wszystkie atrakcje można znaleźć na stronie DOFE.

 

 

 

 

 

Dni Otwarte Funduszy Europejskich
Podziel się:

Edukacja kulturalna

Poznaj naszą ofertę warsztatów i prelekcji. Dla dzieci i dla dorosłych.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.