• Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube
  • Google+
Kino

Wywiad z Bogiem

Dramaty

Życie i wiara obiecującego dziennikarza zostaną poddane próbie, kiedy otrzyma niepowtarzalną okazję przeprowadzenia wywiadu, któremu nie może się oprzeć - wywiadu z kimś, kto twierdzi, że jest... Bogiem. Kameralny, skłaniający do myślenia film.

Seanse: 22.04 - 25.04.2019

Uwaga! Z racji okresu Wielkiejnocy 19.04 (Wielki Piątek), 20.04 (Wielka Sobota), 21.04 (Wielkanoc) Kino Millennium jest nieczynne. Zapraszamy 21.04 (Lany Poniedziałek)

reżyseria: Perry Lang
scenariusz: Ken Aguado

kraj produkcji: USA
rok produkcji: 2019
czas trwania: 1 godz. 37 min.

gatunek: dramat
premiera: 19 kwietnia 2019 (Polska) 20 sierpnia 2018 (świat)
tytuł oryginalny: An Interview with God

obsada: David Strathairn, Brenton Thwaites, Yael Grobglas, Hill Harper, Charlbi Dean Kriek i inni

Film od 15 lat

Wersje: 2D napisy PL
 


Bilety:

Wersja 2D Sala Duża:

  • 18 zł normalny,
  • 16 zł ulgowy - dla dzieci i młodzieży do 16 r.ż., posiadaczy Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny (1 bilet na 1 kartę), emerytów i rencistów.

Wersja 2D Sala Kameralna:

  • 15 zł normalny,
  • 13 zł ulgowy - dla dzieci i młodzieży do 16 r.ż., posiadaczy Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny (1 bilet na 1 kartę), emerytów i rencistów.

O filmie:

Po powrocie do domu z wojny w Afganistanie, dziennikarz Paul Asher stara się poradzić sobie z następstwami swoich doświadczeń, nieudanego małżeństwa i jego umierającej wiary. Nie wiedząc, do kogo się zwrócić, zanurza się głęboko w coś, co może okazać się historią jego życia - wywiadzie z tajemniczym mężczyzną, który twierdzi, że jest Bogiem.

O co ciekawski reporter prosi Boga? O co Ty byś zapytał?

W rolach głównych: nominowany do Oscara David Strathairn („Czas mroku”, „Good Night and Good Luck”) oraz Brenton Thwaites („Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”). W pozostałych rolach zobaczymy: Yael Grobglas (Jane the Virgin), Hill Harper (Wstrząs) oraz Charlbi Dean Kriek. Producentem filmu jest firma Giving Films, jej misją  jest finansowanie filmów, które bawią i pobudzają rozmowy o życiu, wierze i relacjach międzyludzkich, za scenariusz odpowiada Ken Aguado, wyreżyserował go Perry Lang.
 
Wywiad z Bogiem
Wywiad z Bogiem
Wywiad z Bogiem
Wywiad z Bogiem
Wywiad z Bogiem
Wywiad z Bogiem
Wywiad z Bogiem
Wywiad z Bogiem

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.