wyślij
Kino

Mia i biały lew

Familijne

Pełna przygód historia dziewczynki i niezwykłego lwa!

Seanse: 1-7.02.2019

reżyseria:  Gilles de Maistre
scenariusz: Prune de Maistre, William Davies

 

kraj produkcji: Francja
rok produkcji:
2018
czas trwania: 1 godz. 38 min.

gatunek: familijny, przygodowy
premiera: 1 lutego 2019 (Polska) 21 października 2018 (świat)

obsada: Daniah De Villiers, Mélanie Laurent, Langley Kirkwood, Ryan Mac Lennan, Lionel Newton, Lillian Dube


Film od 7 lat

Wersje: 2D, dubbing


Bilety:

Wersja 2D Duża Sala :

  • 18 zł normalny,
  • 16 zł ulgowy - dla dzieci i młodzieży do 16 r.ż., posiadaczy Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny (1 bilet na 1 kartę), emerytów i rencistów.

O filmie:

Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi. Kiedy Mia kończy 14 lat, a Charlie dorasta i staje się potężnym lwem, jej ojciec podejmuje dramatyczną decyzję. Dziewczynka będzie musiała pożegnać się ze swoim dzikim przyjacielem raz na zawsze. Mia za nic w świecie nie chce na to pozwolić. Próbując uratować Charliego, decyduje się na ucieczkę w nieznane. Wspólnie z białym lwem opuszcza rodzinną farmę i wyrusza na poszukiwanie nowego domu dla przyjaciela. Tak oto zaczyna się decydujący test ich przyjaźni i najbardziej niesamowita przygoda w życiu Mii i potężnego króla zwierząt.

 

 


 

Dołącz do nas na Facebooku ⇒ klik ⇐

 

Mia i biały lew
Podziel się:
Mia i biały lew
Mia i biały lew
Mia i biały lew
Mia i biały lew

Babskie poniedziałki

Razem z koleżankami weźcie udział w największym wydarzeniu dla kobiet w regionie.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.