wyślij
Spektakle

Spektakl "Nasze żony"

Komediodramat

„Nasze żony” Érica Assousa to zaskakujący, pełen zwrotów akcji komediodramat, obmyślony na trzech wirtuozów aktorstwa – w tym wydaniu będą to: Wojciech Pszoniak (jednocześnie reżyser spektaklu), Jerzy Radziwiłowicz i Wojciech Malajkat.

"Nasze żony" 

Spektakl Teatru Syrena

Małopolskie Wieczory Teatralne 

11 stycznia 2019 r. godz. 19.00

 

„Nasze żony” to opowieść o próbie, przed jaką staje 35-letnia przyjaźń trzech mężczyzn, w momencie, w którym jeden z nich wyznaje pozostałej dwójce, że właśnie… zabił swoją żonę. Przyjaciele są przerażeni czynem, a jeszcze bardziej prośbą zabójcy, by zapewnili mu alibi na tę noc i kryli przed policją…

Na rozważaniach o trudnych wyborach między moralnością a lojalnością w przyjaźni noc się nie skończy, a kolejne godziny przyniosą zaskakujący obrót wydarzeń. Sztuka, ciesząca się we Francji ogromnym powodzeniem, szybko została przeniesiona na ekran i stała się filmowym przebojem (z udziałem m.in. wielkiej gwiazdy francuskiego kina, Daniela Auteuila).

 

„Nasze żony” to sztuka, w której aktor jest na pierwszym planie, jest podmiotem, a nie – jak to się dziś często zdarza – przedmiotem. Lubię taki teatr. Taki teatr jest mi bliski. Interesują mnie ludzkie losy, zmaganie się człowieka z życiem. Nie chcę, by coś przeszkadzało mi w zbliżeniu się do człowieka, w jego zrozumieniu.Wybrałem tę sztukę również dlatego, żeby spotkać się na scenie z moimi wspaniałymi Kolegami – Wojtkiem Malajkatem i Jurkiem Radziwiłowiczem. 

Wojciech Pszoniak

 

Obsada:

 

Twórcy:

 

 •  Czas trwania: 90 minut (bez przerwy)

 


 

Informacje / bilety:

 

 • Data: 11 stycznia 2019 r., godz. 19.00
 • Miejsce: sala widowiskowa CSM
 • Bilety: I sektor - 85 zł (normalny), 75 zł (ulgowy); II sektor - 50 zł (normalny), 45 zł (ulgowy)
 • Informacje dodatkowe:
  • tel: 14 633 46 04
  • mail: kasa@csm.tarnow.pl 
  • godziny otwarcia:
   • w dni powszednie: 10.00 - 20.00
   • w weekend: 15.00 - 20.00

 


 

Dołącz do wydarzenia  ⇒ klik ⇐ 

 


 

Spektakl "Bóg mordu"

Tragikomedia psychologiczna

22 lutego 2019 r. godz. 19.00 

 

Sztuka Yasminy Rezy „Bóg mordu” to nie kolejna obyczajowa komedia o kryzysie małżeńskim czy problemach z wychowaniem dzieci. Opowieść o dwóch małżeństwach, które spotykają się z powodu bójki ich synów, to podróż do piekła, które potocznie nazywa się rodziną, gdzie toczy się nieustanna walka o władzę i dominację. Francuska autorka, jedna z najpopularniejszych dziś w Europie Yasmina Rezy zdejmuje ze swoich bohaterów cienką warstwę kultury i cywilizacji, aby odkryć pod nią mroczną siłę instynktu.

Obsada: Katarzyna Maciąg, Katarzyna Misiewicz, Lesław Żurek i Marcin Chochlew.
 
 
Szczegóły tutaj
 

 

Spektakl "Nasze żony"
Podziel się:
Spektakl "Nasze żony"
Spektakl "Nasze żony"
Spektakl "Nasze żony"

Millennium Studio

Zawsze wyszukane kino.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.