wyślij
Kino

Księżniczka i smok

Familijne

W każdym z nas drzemie dziecko, które uwielbia baśnie i przygody. Już jesienią trafi do kin jedna z takich uroczych historii. Poznaj sekrety baśniowej krainy!

Seanse: 21 - 27.09.2018

reżyseria: Marina Nefedova
scenariusz: Vasiliy Rovenskiy

kraj produkcji: Rosja
rok produkcji:
2018
czas trwania: 1 godz. 15 min.

gatunek: animacja, familijny
tytuł oryginalny: Princessa i drakon: Tajna bolszewnogo zerkala
premiera: 21 września 2018 (Polska) 23 sierpnia 2018 (świat)

Obsada w polskiej wersji językowej: Edyta Herbuś i inni

Film bez ograniczeń wiekowych

Wersje: 2D dubbing PL


Bilety:

Wersja 2D:

  • 15 zł normalny,
  • 13 zł ulgowy - dla dzieci i młodzieży do 16 r.ż., posiadaczy Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny (1 bilet na 1 kartę), emerytów i rencistów.

O filmie:

W przeddzień swoich siódmych urodzin, Księżniczka Basia, która najbardziej na świecie uwielbiała czytać, sięgnęła po nową książkę, która okazała się być zaczarowana. Kiedy dziewczynka ją otworzyła, spomiędzy kartek wyfrunęła chmara wielokolorowych motyli! Gdy Basia chciała złapać jednego z nich, w magiczny sposób przeniosła się do baśniowej krainy.

Zachwycona urodą nowego miejsca, postanowiła zostać choć na chwilę. Wędrując po nieznanej ale pięknej okolicy, odważna dziewczynka spotkała sympatycznego Smoka zwanego Smokusiem – ze względu na jego przemiły charakter. Smokuś i Basia z miejsca się polubili i spędzili razem cały dzień na wspaniałej zabawie. Gdy dziewczynka poczuła zmęczenie, Smokuś odprowadził ją do domu. „To były moje najlepsze urodziny” pomyślała Księżniczka i zasnęła w swoim łóżku niezmiernie szczęśliwa.

Tak rozpoczynają się przygody Księżniczki Basi, która w dniu swoich siódmych urodzin, po raz pierwszy opuściła królewski pałac i wkroczyła do baśniowego świata. Od tego dnia wracała w nowopoznane miejsce każdego wieczoru.

 


 

Dołącz do nas na Facebooku ⇒ klik ⇐

 

Księżniczka i smok
Podziel się:
Księżniczka i smok
Księżniczka i smok
Księżniczka i smok
Księżniczka i smok
Księżniczka i smok
Księżniczka i smok

Millennium Studio

Zawsze wyszukane kino.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.