wyślij
Edukacja

Warsztaty "30 dni do zmian czyli jak stać się swoim własnym coachem"

Psychologia / Rozwój osobisty

Chcesz znowu mieć cel, poczuć sens i odzyskać radość życia? Te warsztaty są dla Ciebie! Zajęcia poprowadzi Edyta Zając - psycholog, certyfikowany trener i autorka bestsellera "30 dni do zmian".

30 dni do zmian

czyli jak stać się swoim własnym coachem

12 maja 2018 r., godz. 14.00 - 17.00

bilety: 50 zł

 

Zmiana

Ktoś kiedyś powiedział, że jedyną niezmienną w życiu rzeczą jest zmiana. Każdy z nas przechodzi swoją prywatną metamorfozę - krok po kroku. Niektórzy mają ochotę nie tylko na jej obserwację, ale też na wzięcie spraw we własne ręce. Kolejne działania rozwojowe, inspirujące wyzwania, kursy, warsztaty i szkolenia to coś, co może zaprowadzić nas do celów. A gdyby tak stać się swoim własnym coachem?
 
 
 

Podczas warsztatu:

 • zapoznasz się z inspirującymi narzędziami psychologicznymi, które wspierają Twój rozwój,
 • stworzysz swój indywidualny plan rozwojowy,
 • wzmocnisz swoją motywację do działania i podejmowania odważnych kroków.
 • Będziemy intensywnie pracować nad realizacją celów rozwojowych - określimy je, stworzymy plan i zbudujemy energię do działania. Zadbamy również o to, abyś wyszła / wyszedł ze spotkania z motywacyjną skrzynką narzędziową, dzięki której realizacja planu będzie łatwiejsza.

 

Dla kogo są skierowane warsztaty?

 • Zapraszamy panie oraz panów! 
 • Jeśli jesteś osobą, która chce chce uporządkować swoje plany, nauczyć się jak można samemu motywować się do działania i znaleźć narzędzia do realizacji planów - te warsztaty są dla Ciebie!
 

Prowadząca: Edyta Zając

 • Jest psychologiem, certyfikowanym trenerem, edukatorem, autorką e-booków i bestsellerowych książek "30 dni do zmian w związku" i "30 dni do zmian" oraz cieszących się dużym uznaniem psychologicznych kursów online.
 • Od kilku lat zarządza swoim portalem Psychologia w Polsce, gdzie cały czas poszerza swój zespół. Redaktorka naczelna Magazynu Psychologicznego BANG!
 • Tworzy blog edytazajac.pl.
 • Jest żoną i matką trójki dzieci.

 

Liczba miejsc ograniczona!

 

Spotkanie oraz warsztaty są częścią cyklu "Spis Treści Poufnych"

 


Książki

W trakcie warsztatów będzie można zapoznać się i zakupić książki napisane przez Edytę Zając "30 dni do zmian w związku" i "30 dni do zmian".

 

"30 dni do zmian"

W grudniu albo na początku stycznia zaczęłam robić pierwsza listę 100 celów, ale skończyłam na 28 po czym stwierdziłam, że przecież i tak się nie uda, komu jak komu, ale mnie nie. Dokładnie tydzień temu kupiłam Twoja książkę i pochłonęłam od razu 40 stron. Nie uwierzysz, ale dzisiaj dokończyłam listę. Usiadłam przy laptopie i nie wierząc, że mogę tego dokonać, napisałam 100 celów. Mało tego, kiedy mogę je już zobaczyć zaczynam wierzyć, że to może stać się prawdą, że zdrowsza ja, lepszy związek, poprawa relacji z rodziną, podróże czy spotkanie z Tobą (jeden z moich celów) to może być prawda. I kiedy kończyłam niektóre punkty, w głowie pojawiały mi się pomysły jak mogę je wprowadzić w życie. Chcę Ci za to bardzo podziękować. 
Weronika Rusnak
 

 

To jest książka, która przeprowadza przez zmianę w każdym obszarze życia. I myślę, że właśnie z tego powodu jest dla mnie tak niezwykła. Po poradniki rozwojowe sięgałam już wcześniej, ale zwykle dotyczyły tylko jednego aspektu, najczęściej zawodowego. Tutaj skupiamy się na wszystkim: karierze, urodzie, przestrzeni, w której żyjemy, zdrowym stylu życia, marzeniach. Poznajemy swoje pragnienia i cele, a co najważniejsze dostajemy motywację i narzędzia, by wprowadzić je w życie.

Ania Legenza

 

 

Czytam obecnie książkę Edyty Zając 30 dni do zmian i jestem na etapie ćwiczenia – tydzień próbowania nowych rzeczy. Uświadomiłam sobie, że szybko przyzwyczajam się do pewnych, sprawdzonych rozwiązań i nie zadaję sobie trudu, by spróbować czegoś nowego. Wychodzę z założenia, że skoro coś jest dobre, sprawdziło się, to nie muszę napinać się by znaleźć coś innego. Przecież może okazać się gorsze? (...) By pobudzić umysł do kreatywności, muszę zacząć wychodzić ze strefy własnego komfortu, starać się robić coś czego wcześniej nie robiłam, podejmować wyzwania, nawet te, których się boję. By odnaleźć nowe pasje, talenty, cele życiowe, muszę się trochę wysilić.

Dorota Zalepa, kameralna.pl

 

Nie lubię poradników. Uważam, że większość z nich to wzajemnie się wyklucza i miesza czytelnikowi w głowie. Ale ta książka stanowi 1 % poradników, które są zbiorem pomocnych, sprawdzonych i skutecznych wskazówek jak się ogarnąć w życiu i nim kierować, zamiast się w nim miotać. Polecam dla pragnących przełomu w jakiejś dziedzinie życia.

 Paweł Janicki

 
 

Informacje / bilety:

 • data: 12 maja 2018 r., godz. 14.00 -17.00
 • miejsce: sala baletowa
 • Bilety: 50 zł
 • Zapisy i informacje: edukacja@csm.tarnow.pl, tel.: 14 633 46 27
 • UWAGA - warunkiem rozpoczęcia warsztatów jest zebranie się minimum 10 osobowej grupy.
Warsztaty "30 dni do zmian czyli jak stać się swoim własnym coachem"
Podziel się:
Warsztaty "30 dni do zmian czyli jak stać się swoim własnym coachem"
Warsztaty "30 dni do zmian czyli jak stać się swoim własnym coachem"
Warsztaty "30 dni do zmian czyli jak stać się swoim własnym coachem"
Warsztaty "30 dni do zmian czyli jak stać się swoim własnym coachem"
Warsztaty "30 dni do zmian czyli jak stać się swoim własnym coachem"

Millennium Studio

Zawsze wyszukane kino.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.