wyślij
Kino

Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska

Familijne

Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi! Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka.

Seanse: 2 - 8.03.2018

reżyseria: Noel Cleary, Sergio Delfino
scenariusz: Fin Edquist

kraj produkcji: Australia, Niemcy
rok produkcji:
2017
czas trwania: 1 godz. 23 min.

gatunek: komedia, familijny, animacja
tytuł oryginalny: Maya the Bee: The Honey Games
premiera: 2 lutego 2018 (Polska) 2 lutego 2018 (świat)

Obsada w polskiej wersji językowej m.in: Agnieszka Fajlhauer, Mateusz Banasiuk, Katarzyna Łaska, Jarosław Boberek, Magdalena Różczka, Teresa Lipowska, Elżbieta Kijowska, Jacek Bończyk

Film bez ograniczeń wiekowych

Wersja 2d dubbing


Bilety:

  • 15 zł normalny,
  • 13 zł ulgowy - dla dzieci i młodzieży do 16 r.ż., posiadaczy Karty Seniora i Karty Dużej Rodziny (1 bilet na 1 kartę), emerytów i rencistów.

O filmie:

W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość.

Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach. I nawet Guciowi nie uda się jej powstrzymać przed wpakowaniem się w kłopoty. Zuchwałość Mai zostanie ukarana: pszczółka musi wystartować w zawodach, ale jeśli przegra jej ul straci całe zapasy na zimę… Cesarzowa nie podejrzewa nawet na co stać tę małą rozrabiakę i paczkę jej wiernych przyjaciół.

Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska
Podziel się:
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska

Babskie poniedziałki

Razem z koleżankami weźcie udział w największym wydarzeniu dla kobiet w regionie.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.