Babski Poniedziałek

7 urodziny!
8 marca

Koncert Oratoryjny

Chór i Orkiestra Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie
1 października

Fotorelacje

Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem

data

02 / 11 / 2020

Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Kobieta w maseczce przygląda się zdjęciom na wystawie.
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Zdjęcia powieszone na wystawie.
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Czarno-białe zdjęcia powieszone na wystawie.
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Ulotka z napisem: ,,Tyrmand - Pisarz o białych oczach - Marcel Woźniak". W tle zdjęcia powieszone na wystawie.
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Ulotka z napisem: ,,Tyrmand pisarz o białych oczach - Marcel Woźniak", oraz książki o tym samym tytule. Na środku cena książki: 40 zł
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Mężczyzna w maseczce ogląda zdjęcia na wystawie trzymając w dłoni książkę.
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Czarno-białe zdjęcia powieszone na wystawie.
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Kobieta w płaszczu i w maseczce ogląda zdjęcia na wystawie.
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Mężczyzna w czarnej kurtce mówi do mikrofonu trzymając w dłoni książkę.
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Mężczyzna w czarnej kurtce mówi do mikrofonu trzymając w dłoni książkę. Za nim, na ekranie wyświetla się zdjęcie mężczyzny, oraz napis: ,,Tyrmand pisarz o białych oczach - Marcel Woźniak"
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Mężczyzna w chuście i w okularach siedzi na widowni z założonymi rękami.
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Mężczyzna w okularach mówi do mikrofonu patrząc na ekran. Na ekranie wyświetla się zdjęcie mężczyzny, oraz napis: ,,Tyrmand pisarz o białych oczach - Marcel Woźniak"
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Mężczyzna w okularach mówi do mikrofonu gestykulując.
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Mężczyzna w okularach mówi do mikrofonu.
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Mężczyzna w okularach mówi do mikrofonu. Za nim, na ekranie, wyświetla się zdjęcie mężczyzny, oraz napis: ,,Tyrmand pisarz o białych oczach - Marcel Woźniak"
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Ulotka z napisem: ,,Tyrmand - Pisarz o białych oczach - Marcel Woźniak". W tle mężczyzna mówi do mikrofonu.
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Mężczyzna w okularach mówi do mikrofonu. Na ekranie wyświetla się czarno-białe zdjęcie dziecka.
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Mężczyzna w okularach mówi do mikrofonu wskazując na ekran. Na ekranie wyświetla się czarno-białe zdjęcie kobiety i mężczyzny.
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Mężczyzna w okularach mówi do mikrofonu. Na ekranie wyświetla się czarno-białe zdjęcie mężczyzny w garniturze.
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Mężczyzna w okularach mówi do mikrofonu. Na ekranie wyświetla się czarno-białe zdjęcie legitymacji studenckiej.
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Kobieta w maseczce siedzi na widowni. W tle siedzi mężczyzna w maseczce.
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Mężczyzna w okularach mówi do mikrofonu
Spotkanie z biografem Leopolda Tyrmanda, Marcelem Woźniakiem - Wóz transmisyjny Telewizji Gorlice stoi przed budynkiem Centrum Sztuki Mościce.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.