• Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube
  • Google+
Inspirowany prawdziwymi zdarzeniami polski kandydat do Oscara

Boże ciało

11 października / 16:00
Wielki powrót Angeliny Jolie w roli Czarownicy, jednej z najbardziej fascynujących współczesnych postaci Disneya!

Czarownica 2

18 października / 16:00
W ramach cyklu "Kino przyjazne sensorycznie " zapraszamy na piękną historię o przyjaźni, pełną przygód i dobrego humoru!

Kino przyjazne sensoryczne - Mój przyjaciel Ufik

2 listopada / 16:00
01 / 03 - 14 / 03

Oscary 2019: Green Book

Komedie, Dramaty

Pełna przygód podróż szofera i  wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya stanie się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.

08 / 03 - 21 / 03

Całe szczęście

Komedie, Romantyczne

Pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach to idealna propozycja filmowa na Dzień Kobiet. Film twórców takich hitów jak „Listy do M.” czy „Podatek od miłości” już 8 marca!

08 / 03 - 14 / 03

Córka trenera

Dramaty

Pełna dyskretnego humoru historia o poszukiwaniu własnej drogi. Najnowszy film Łukasza Grzegorzka - autora przebojowego Kampera.

08 / 03 - 21 / 03

Robaczki z Zaginionej Dżungli

Komedie, Przygodowe, Familijne, Animowane

Mają skrzydełka, odnóża, czułki i nie zawahają się ich użyć - wszystko po to, żeby was rozbawić! Robaczki z Zaginionej Doliny powracają w kontynuacji kinowego hitu, który odniósł niebywały sukces i zdobył popularność w ponad 80 państwach świata.

08 / 03 - 14 / 03

Kiedy się pojawiłaś

Komedie, Dramaty, Romantyczne

Prawdziwa przyjaźń trwa do końca życia... Komediodramat, w którym przyjaźń i miłość nastolatków przeplata się ze świadomością zbliżającego się końca.

10 / 03 Niedziela

Kino na niedziele - Największy dar

Kino na niedziele

"Kino na niedziele" to autorski program Kina Millennium prezentujący filmy inspirujące, skłaniające do zmian a nawet pomagające odnaleźć w życiu drogę do Boga. 10 marca zapraszamy na film "Największy dar" Juana Manuela Cotelo.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.