wyślij

Johnny

Poruszająca, oparta na prawdziwej historii opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę.
23 września

Goście Łukasza Maciejewskiego - Anna Dymna i Krzysztof Orzechowski

Projekcja filmu "Johnny", spotkanie z Anną Dymną oraz promocja książki Krzysztofa Orzechowskiego i Łukasza Maciejewskiego „Wpadnij to pogadamy...”.
3 października / 18:00

Zołza

Anna Sobańska teoretycznie ma wszystko. Tylko skoro Annie tak dobrze się wiedzie, to dlaczego zamiast tryskać radością jest cały czas spięta?
16 września

Nie martw się, kochanie

Odważny, zawiły i zachwycający wizualnie thriller psychologiczny z oszałamiającymi rolami Florence Pugh i Harry’ego Stylesa!
23 września

Millennium Studio - Iluzja

26 września / 20:00
11.10 Niedziela

Kino na niedziele - Wojtyła. Śledztwo

Kino na niedziele

"Kino na niedziele" to autorski program Kina Millennium prezentujący filmy inspirujące, skłaniające do zmian a nawet pomagające odnaleźć w życiu drogę do Boga. 11 października zapraszamy na film "Wojtyła. Śledztwo" José Maríi Zavali.

28.07 - 21.03

Kino na niedziele - Dobry Łotr - SEANS PRZENIESIONY

Kino na niedziele

Dobry Łotr prowokuje do bardzo osobistych przemyśleń nie tylko na temat wiary, ale też natury człowieka. To piękny i wartościowy film dla... grzeszników. Czyli dla nas wszystkich.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.