wyślij

Pociąg do kultury - akcja promocyjna

W ramach akcji "Pociąg do kultury" pasażerowie korzystający z Kolei Małopolskich uzyskują możliwość korzystania ze zniżek w instytucjach kultury.

W ramach małopolskiej inicjatywy "Pociąg do kultury" pasażerowie korzystający z publicznego transportu kolejowego świadczonego przez Koleje Małopolskie uzyskują możliwość korzystania ze zniżek i rabatów – do wykorzystania w licznych instytucjach kultury w regionie.

Z oferty inicjatywy „Pociąg do kultury” i akcji promocyjnej można korzystać w Centrum Sztuki Mościce w terminie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2019 r.

„Pociąg do kultury” to bilet kolejowy i kupon rabatowy do instytucji kultury w jednym. Kupując bilet na przejazd kolejami spółki Koleje Małopolski otrzymujemy równocześnie rabat na skorzystanie z oferty programowej 15 samorządowych instytucji kultury województwa małopolskiego.

 

 

Jak skorzystać?

  1. Kup dowolny bilet na przejazd Kolejami Małopolskimi.
  2. Nie wyrzucaj wykorzystanego biletu za przejazd Kolejami Małopolskimi.
  3. Zatrzymaj go, bez względu na to w jaki sposób kupiłeś bilet (w okienku kasowym, poprzez aplikację iMKA, w biletomacie, on-line, u konduktora).
  4. Kupiony bilet, potwierdzenie jego zakupu wydrukowane lub okazane na urządzeniu mobilnym, paragon poświadczający doładowanie iMKA, bilet miesięczny, w ciągu 30 dni od daty utraty ważności, uprawnia do zniżek i rabatów na skorzystanie z oferty samorządowych instytucji kultury uczestniczących w inicjatywie „Pociąg do kultury”.

 

W ramach akcji "Pociąg do kultury” Centrum Sztuki Mościce oferuje w okresie od 1 kwietnia 2019 do 30 czerwca 2019 30 % zniżki na wybrane wydarzenia w kasie CSM na podstawie okazanego biletu za przejazd Kolejami Małopolskimi według regulaminu akcji.

 

Wydarzenia objęte akcja promocyjną: 

 

Regulamin akcji dostępny TUTAJ

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ustawienia dostępności
Ustawienia dostępności
WIZUALNE
WERSJA KONTRASTOWA
ROZMIAR TEKSTU
1
ODSTĘP POMIĘDZY WIERSZAMI
1
ODSTĘP POMIĘDZY SŁOWAMI
1
ODSTĘP POMIĘDZY LITERAMI
1