wyślij
Aktualności

CSM Studio: Fun Fest - Maciej Aleksander (odcinek 42)

Ludziom brakuje humoru – w CSM będzie radośnie

Centrum Sztuki Mościce proponuje nowy produkt kulturalny - rusza Fun Fest, czyli Festiwal Humoru. Już od 11 do 24 marca będzie można skorzystać z oferty, którą organizatorom podpowiedzieli sami widzowie – uczestnicy wydarzeń kulturalnych z regionu, tak licznie odwiedzający mościcką placówkę kultury i korzystający z jej propozycji.

-Wsłuchujemy się w opinie i komentarze, a naszą ofertę kulturalną dostosowujemy do oczekiwań naszej publiczności. To absolutnie szeroka oferta, nie zamykamy się na wąskie grona odbiorców. I, jak się okazuje, trafiamy w gusta, bo bilety naprawdę bardzo dobrze się sprzedają, a sale zapełniają po brzegi – mówi inicjator i pomysłodawca festiwalu, zastępca dyrektora CSM, Maciej Aleksander.

Co w programie nowego festiwalu?

Artur Andrus z zespołem na początek, już 11 marca - w sobotę, 12 marca - w niedzielę – „Prezent urodzinowy” – spektakl Teatru Capitol w znakomitej obsadzie aktorskiej, następnie 18 marca - Adam van Bendler stand up i stand up również na koniec – projekcja filmu „Kiler”. To ostatnie wydarzenie już 24 marca z osobistą obecnością Cezarego Pazury, który zaprezentuje widzom swój najnowszy program.

Więcej o idei festiwalu, gustach publiczności i ofercie kulturalnej CSM w rozmowie Doroty Kunc z Maciejem Aleksandrem.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka CSM Studio.

 *materiał wideo z napisami

Podziel się:

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.