Aktualności
Rozstrzygnięcie konkursu "Czas na bajkę"
Znamy już zwycięzców XI Ogólnopolski Rodzinny Konkurs Plastyczny „CZAS NA BAJKĘ”!
Wybór był bardzo trudny, ponieważ poziom artystyczny był wysoki. Po długich dyskusjach komisja przyznała nagrody I,II i III miejsca w dwóch kategoriach: bajka znana z literatury oraz bajka z wyobraźni. Jury postanowiło również przyznać wyróżnienia w obu kategoriach. Poniżej przedstawiamy protokół z obrad.
Komisja w składzie:
Stanisław Szarek – artysta, plastyk – przewodniczący
Andrzej Zarych – dyrektor MCK SOKÓŁ
Alina Marek – dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Nowym Sączu
Katarzyna Piszczek – kierownik kina, Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie
Iwona Bugajska-Bigos – kierownik Zakładu Edukacji artystycznej i sztuk wizualnych PWSZ w Nowym Sączu
Ewa Mrózek – kierownik Działu Animacji i Promocji (MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu)
Sylwia Kielusiak – specjalista ds. edukacji (MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu)
Po obejrzeniu 76 prac: własnoręcznie wykonanych i spełniających wszystkie wymagania regulaminu komisja konkursowa postanowiła przyznać następujące nagrody:
Kategoria BAJKA ZNANA Z LITERTURY:
I miejsce: ZAGUBIONA RODZINA – Urszula, Izabela, Marta Czupryńskie ze Słupna
II miejsce: MIŚ I PRZYJACIELE NA POLANIE – Anna i Marysia Pawłowskie z Nowej Iwicznej
III miejsce: CALINECZKA NA KWIATOWEJ ŁĄCE – Joanna, Zofia, Wojciech Gawrońscy z Siedlec
Kategoria BAJKA Z WYOBRAŹNI:
I miejsce: MAGICZNY LAS WITA WAS – Agata, Martyna, Michalina, Łukasz, Krystyna Lis ze Srokowa
II miejsce: PIKNIK POD DRZEWEM – Hubert, Maksymilian, Jakub, Anna, Robert, Ola Świętoń ze Skomielnej Białej
III miejsce: POTWORY – Zofia i Zdzisław Miarka z Rożnowa
Wyróżnienia specjalne zdobywają:
KOT W BUTACH – Emilia, Aleksandra, Katarzyna, Łukasz Guzior z Biecza
WILK I TRZY ŚWINKI – Tymon, Martyna, Rafał Trzensioch, Angelika Cyba z Tarnowskich Gór
CZERWONY KAPTUREK – Karolina, Radosław Janik z Alwerni
BUKA I HATIFNATOWIE – Pola, Iga, Miłosz, Dariusz Klara, Joanna Bochenek-Klara z Gorlic
BOLEK I LOLEK WYRUSZAJĄ W ŚWIAT – Magdalena, Madzia i Andrzej Woś z Krakowa
CALINECZKA W KWIECISTYM OGRODZIE – Maja Wróbel, Paulina Zarębska-Zaczyńska z Andrychowa
BAŚNIOWE ŻYWIOŁY – Gabriela Gnutek z Nowego Sącza
SZUKA W BUCIE – Madzia i Kinga Knot z Bobrowej
CALINECZKA I KRÓL ELFÓW – Julia, Ewa Zelek z Limanowej
ZACZAROWANY ŚWIAT REKSIA I JEGO BAJKOWYCH PRZYJACIÓŁ – Alan, Amer, Houli, Sylwia Zdunek z Łodzi
WAKACJE MUMINKÓW – Ksawery, Sabina, Grzegorz Szary z Wójtowej
ZŁOTA RYBKA – Barbara, Mariusz, Szymon Sygiet z Niegowonic
TRZY MAŁE ŚWINKI – Beata, Grzegorz, Wojciech Murmydłowscy z Łabunia
ZACZAROWANY LAS – Karol, Kazik, Katarzyna Sadowscy z Piotrkowa Trybunalskiego
MARZENIE RYBAKA – Monika, Tadeusz, Julia, Antoni Struck z Chałup
ŁÓDŹ PODWODNA I PRZYJACIEL REKIN – Monika, Tadeusz, Julia, Antoni Struck z Chałup
CHCECIE BAJKI? – CZAS NA BAJKĘ – Hanna, Maria Wcisło z Tarnowa
PIERWSZY WSPÓLNY SPACER – Sławosz, Joanna, Sławomir Tokarczyk z Nowego Sącza
PODRÓŻE Z KICIĄ KOCIĄ – Marta, Maria Ziuziakowska z Trzcianki